Skaczesz w tandemie? Wykup rejestrację skoku!

Published on: lut 11 2015 by Monika

Szkoły spadochronowe organizujące skoki w tandemach oferują swoim klientom także możliwość rejestracji całego wyczynu. To świetne rozwiązanie dla tych osób, które chciałyby mieć wyjątkową pamiątkę ze swojego skoku.

parachute-484736_1920

Jak nagrywa się skoki?

Do rejestracji skoków tandemowych wykorzystuje się zaawansowany sprzęt pozwalający na uzyskanie najlepszej jakości materiałów w HD. Są to zarówno zdjęcia, jak i filmy. Kamera przymocowana jest do kasku drugiego skoczka, który wyskakuje nieco przed tandemem, dlatego może on również udokumentować sam moment skoku z samolotu uczestnika zdarzenia. Potem nagrywa i robi zdjęcia podczas lotu, po otwarciu czaszy spadochronu, a także przy lądowaniu.

Po zakończeniu skoku uczestnik może zwykle odebrać gotowe materiały na płycie CD, DVD czy też może znaleźć je na dedykowanej stronie internetowej, skąd można je pobrać lub przesłać innym osobom.

Cena rejestracji skoków tandemowych

Za zarejestrowanie skoku tandemowego trzeba zapłacić zwykle około 200-300 złotych. Czy warto wydawać tyle pieniędzy? Na swój pierwszy skok jak najbardziej – takie pamiątki przechowuje się przez długie lata. Dlatego właśnie warto zdecydować się na rejestrowanie całego wydarzenia nawet w dość wysokiej cenie – taka okazja już nigdy się nie powtórzy. Także wtedy, gdy zamierza się wykupić skok w prezencie, najlepiej zdecydować się na to, żeby dodatkowo wykupić opcję rejestracji.

Jak wykupić rejestrację? Należy wybrać po prostu odpowiednią wersję skoku z 3000 czy 4000 metrów wraz z usługą. Za całość trzeba będzie zapłacić na ogół od 700 do 1000 złotych.

Opublikowano w kategorii: o tandemach, Skoki
Tags: ,

Dodaj odpowiedź

*

*