Skok tandemowy w upominku

Published on: sty 20 2015 by Monika

Dzięki swojej specyfice skoki tandemowe mogą być podarowane w prezencie drugiej osobie. To powoduje, że można zrobić bliskiej sobie osobie niezwykłą niespodziankę. Jak kupić skok w tandemie jako podarunek? Zapraszamy do sprawdzenia naszych porad.

parachute-114364_1280

Wybierz szkołę spadochronową

Na początku musisz wyselekcjonować odpowiednią szkołę spadochronową, w której skok tandemowy ma się odbyć. Szkół jest mnóstwo, dlatego warto zapoznać się z różnymi ofertami i cenami, aby dobrać tę najlepszą. Pod uwagę warto wziąć także miejsce skoku, aby było ono dogodne dla osoby, której taki podarunek będzie wręczony. Adresy można łatwo znaleźć online

Kup voucher prezentowy

Po wyborze szkoły wystarczy wykupić skok. Tutaj z pomocą także przychodzi internet. Wystarczy tylko zarezerwować lot w odpowiednim terminie lub też kupić voucher upominkowy. Pierwsza propozycja sprawdzi się wtedy, gdy skok ma być niespodzianką i jego podarowanie będzie polegało na zawiezieniu bliskiej osoby na lotnisko i tam zaprezentowaniu jej prezentu. Wtedy wybrać można najbardziej dogodny termin. Drugie rozwiązanie to zakupienie vouchera prezentowego. W tym przypadku nie trzeba wybierać już terminu, ponieważ to osoba obdarowana może wskazać go samodzielnie po kontakcie ze szkołą. Voucher może być imienny lub in blanco.

Sposób dostarczenia prezentu

Zaproszenie na skok można wręczyć na kilka sposobów. Po dokonaniu zapłaty zwykle otrzymuje się jej potwierdzenie w formacie PDF, dlatego plik ten można przesłać wtedy na adres przyszłego skoczka. Plik ten można też wydrukować i wsadzić do koperty. Trzecie rozwiązanie to ozdobne zaproszenie wysłane przez szkołę spadochronową – taka opcja jest zwykle dodatkowo płatna.

Opublikowano w kategorii: Skoki

Dodaj odpowiedź

*

*